Masáže

Masáž je zaměřená na celkové uvolnění . Pomáhá uvolnit tělo , mysl a uvolní vitalitu . Masáž je léčivá síla doteku a v dnešní uspěchané době je čím dál více vyhledávaným zážitkem .

Energie

Energie pomáhá uzdravovat tělo , mysl i duši .Čím více je energie v nerovnováze , tím více se začnou objevovat psychické i fyzické problémy .

Terapie

Slovo terapie lze definovat jako léčení . Do terapie patří : Dornova metoda , lymfodrenáž - presoterapie , reflexoterapie atd.

Kineziotaping/
tejpování

Tejpování je podpůrná léčebná metoda , kdy se pomocí lepení speciálních pásků na kůži , dosahuje pasivní podpory kloubů, vazů a šlach . Aplikací tejpů může zraněný , nebo klient dosáhnout celkového zlepšení funkce svalů , tlumí bolest svalů , urychluje hojení kůže a zmenšuje otoky . Ve tkáních se díky aplikaci tejpů aktivují rychleji ozdravné procesy .

Tělové očistné svíce

Tělová svíce je dutý váleček , který je vyroben z čistě přírodních materiálů . Jejich hlavním přínosem při přiložení na kůži podle návodu je aktivace lymfatického systému, obnovení toku energie v těle . Vytahuje z těla škodliviny , bolesti , podlitiny , záněty atd.

 

© Copyright Centrum Věra