Shamballa

Shamballa je vysokovibrační energie pomáhající k uzdravení vašeho těla, mysli a duše tak, aby jste zase našli  vitalitu, klid a harmonii. Své problémy můžete přehlížet nebo je můžete začít řešit. Toto rozhodnutí je pouze na vás. Léčením pomocí Shambally se začínáte uzdravovat na všech úrovních.
Čas potřebný k vyřešení konkrétního problému se odvíjí od celkového stavu klienta. Léčení probíhá u každého individuálně - u někoho je další působení vhodné následující den, u někoho jiného třeba až za dva týdny... Ve většině akutních případů je účinek znatelný okamžitě, u malých dětí někdy stačí pouze jedno léčení, protože ještě nejsou tolik zatíženy problémy.

Průběh ošetření:
Nemusíte mít žádné obavy. Ošetření je bezpečné, a nevyžaduje z Vaší strany žádnou speciální  přípravu ani pomůcky. Stačí, když se předem zklidníte, a naladíte se na nadcházející léčení. Ležíte oblečení, na pohodlném masážním lehátku  a relaxujete. Ošetření probíhá ve velmi klidné atmosféře, za doprovodu nádherné hudby, světel svíček, a příjemných vůní, linoucích se z aromalampy.

Terapii začínám uvolněním obličeje, a následuje přikládání rukou, ze kterých proudí blahodárná energie. Pracuji zpravidla pár centimetrů od těla - v auře. Při léčení Shamballou se používají pouze 4.pozice na hlavě + jedna pozice na ramenou – energie je inteligentní a sama si najde místo, které má harmonizovat a léčit. Nikdy se nepoužívá tlak, proto je toto ošetření vhodné pro všechny věkové kategorie. Klient může cítit teplo vycházející z rukou léčitele nebo také brnění či chvění. Pocity jsou velmi individuální, každý má jiný vjem, podle toho, jak je nastavený. Vždy je to velmi uvolňující zážitek.

Shamballa zvyšuje naše vibrace a tím připravuje naše tělo na zbavení se nemocí všech typů. Léčí se bolavá místa na fyzické i psychické úrovni.

Doporučení: vhodné je zvýšení pitného režimu ( 2-3l denně ) , pravidelný pohyb, a konzumace syrové stravy ( ovoce, zelenina atd .)

Shamballa je kombinací několika typů energií, které se koncentrují na léčení skrze poznání, že vše je vzájemně propojeno. Jedná se o multidimenzionální léčebný systém.
Slučuje tyto energie:

  • univerzální životní energii
  • energii Světla v našem duchovním srdci – neboli JÁ JSEM Boží přítomnost
  • energie Nanebevzatých mistrů, Archandělů

Multidimenzionalita znamená celistvost. Začínáme objevovat sychronicitu a najednou vidíme, že vše je vzájemně provázáno. To nám poskytuje hluboké poznání o dalších částech lidské bytosti, které potřebují lásku, léčení a integritu. Když pochopíte myšlenku vzestupu jako celek, pomůže Vám Shamballa milovat, léčit a integrovat sama sebe takové, jací jsme. Nové pochopení nás otevře pro nové bytí..

 

© Copyright Centrum Věra